WE CAN SATISFY ANY TASTE

Labore et dolore magna aliqua Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercillation ull.

Hakkımızda

MTS Şirketler grupun sahibi ve idarecisi Musa Ünver ,54 yaşında olup yaşamının 40 senesine üstünde bir süresini ve akademik eğitimini Almanya’nın Nürnberg şehrinde geçirmiştir. Dört (Türkçe, Almanca,İngilizce, İtalyanca)yabancı dil bilmektedir.

 

 

            Memleketi olan Antalya’da 28 senedir Turizm sektörünün değişik iş kollarında ticaret ile uğraşmaktadır. Bu işlerden bazıları Otelcilik, Seyahat Acenteciliği ve Kuyumculuk sektörleridir.

 

            Asli iş kolumuz ise Tur operatörlüğü ve Otel işletmeciligidir.Yabancı ağırlıklı  yatırımcıları türkiye getirmek, her türlü yatırım danışmanlığı (özellikle turizm alanlarında),Mali ve  Finanz Danışmanlıgı, Satış sonrası tüm geri hizmetleri yerine getirmektir.

 

            Ayrıca yabancı yatırımcılar için , şirket kurma, gerekli resmi kurumlardan ruhsat işlemleri ve gerekli olan belgeleri almak ve buna benzer tüm hizmetleri yerine getirmektedir.

 

 

MTS Group

Yönetim Kurulu Başkanı

Musa Ünver

Misyon

Şirket Ceo su, Renne den Daas,Hollanda vatandaşı olup,MTS grupta 10 senin üzerinde çalışmakta. Hollandada pazarlama ve ekonomi yüksek okulunu bitirmiş olup, Uluslararası Yatırım ve yönetici lisansı sahibidir ve Mts grup başkan vekilidir.