WE CAN SATISFY ANY TASTE

Labore et dolore magna aliqua Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercillation ull.

Hakkımızda

MTS Şirketler grupun sahibi ve idarecisi Musa Ünver ,52 yaşında olup yaşamının 40 senesine yakın bir süresini ve akademik eğitimini Almanya’nın Nürnberg şehrinde geçirmiştir. Dört (Türkçe, Almanca,İngilizce, İtalyanca)yabancı dil bilmektedir.

 

 

            Memleketi olan Antalya’da 23 senedir Turizm sektörünün değişik iş kollarında ticaret ile uğraşmaktadır. Bu işlerden bazıları Otelcilik, Seyahat Acenteciliği ve Kuyumculuk sektörleridir.

 

            Asli işkolumuz ise siz değerli yerli ve yabancı müşterilerimize Yurt dışı ağırlıklı yabancı yatırımcıları türkiye ye getirmek, her türlü yatırım danışmanlığı (özellikle turizm alanlarında),Mali ve  Finanz Danışmanlıgı, Satış sonrası tüm geri hizmetleri yerine getirmektir.

 

            Ayrıca yabancı yatırımcılar için , şirket kurma, gerekli resmi kurumlardan ruhsat işlemleri ve gerekli olan belgeleri almak ve buna benzer tüm hizmetleri yerine getirmektedir.

 

 

MTS Group

Yönetim Kurulu Başkanı

Musa Ünver

Misyon

Şirket müdürü Renne den Daas,Hollanda vatandaşı olup,Antalya/Alanya bölgesinde 10 senin üzerinde çalışmaktadır.Özelikleri ise;Yabancı ve yerli yatırımcılara Danışmanlık hizmeti vermektedir. Hollandada pazarlama ve ekonomi yüksek okulunu bitirmiş olup,Türkiye de Emlak Danışmanlığı eğitimini Türkce/Hollandada başarılı bir şekilde bitirmiştir